4-Pokój trzyosobowy Standard

Pokój o powierzchni ok. 17 m2 po podłodze, na 3 osoby. 

Jasny, przytulny pokój wygodny dla rodziny. Wnętrze urządzone w ciekawy sposób. Zagłówek łóżka wytapicerowany został mięciutką najwyższej jakości skórką jagnięcia. W pokoju narzuta na łózko z naturalnej skóry. 
Meble do pokoju zamówione były na wymiar zrobione w tradycyjnym góralskim stylu. Charakteru wnętrza dopełniają oryginalne, stare drewniane płazy ozdobione tradycyjną metoda mszenia. Dwa okna znajdujące się w pokoju wychodzą na południowy zachód. Z pokoju dostępny jest 9 metrowy, słoneczny taras z widokiem na Nosal i ogród. Na tarasie znajduje się 2 wygodne fotele i stolik. Łazienka z oknem, kabiną prysznicową, toaletą oraz umywalką z wygodnym blatem na odłożenie kosmetyków i dużym lustrem.

Pokój o powierzchniok. 20 m2 dla 3 osób. Jasny, przytulny pokój z wnętrzem urządzonym w ciekawysposób. Zagłówek łóżka wytapicerowany został mięciutką najwyższej jakościskórką jagnięcia. W pokoju narzuta na łóżko z naturalnej skóry. Meble do pokojuzamówione były na wymiar zrobione w tradycyjnym góralskim stylu. Charakteru wnętrzadopełniają oryginalne, stare drewniane płazy ozdobione tradycyjną metodamszenia. Dwa okna znajdującesię w pokoju wychodzą na południowy wschód.Z pokojudostępny jest 9-mertowy, słoneczny taras z widokiem na góry i ogród. Na tarasieznajduje się 2 wygodne fotele i stolik. Łazienka zoknem, kabiną prysznicową, toaletą oraz umywalką z wygodnym blatem na odłożeniekosmetyków i dużym lustrem.

Pokój o powierzchni ok. 16 m2, na 3 osoby. Jasny, przytulny pokój wygodny dla rodziny. Wnętrze urządzone w góralskim stylu. W pokoju znajduje się pojedyncze łóżko oraz wygodna szafa ubraniowa. Charakteru wnętrza dopełniają oryginalne, stare drewniane płazy ozdobione tradycyjną metoda mszenia. Przytulne miejsce do spania z łóżkiem małżeńskim i telewizorem znajduje się za łazienką. Trzy okna znajdujące się w pokoju wychodzą na południowy wschód. Łazienka z kabiną prysznicową, toaletą oraz umywalką z wygodnym blatem na odłożenie kosmetyków i dużym lustrem.