1-Apartament z widokiem na góry

Rodzinny duży pokój o powierzchni ok. 52 m2 na 6 osób, wygodny zarówno dla rodziny jak i dla grupy znajomych. Pokój mieści się na ostatniej kondygnacji budynku. Klatka schodowa jest integralną częścią pokoju. Składa się z dwóch romantycznych sypialni umieszczonych w szczytach budynku. 

Każda z sypialni pomieści 2 osoby. Łóżka można rozłączyć lub zestawiać razem. W pokoju dziennym jest rozkładana kanapa (miejsce do spania dla 2 osób), telewizor, szafa, miejsce do przyrządzania kawy czy herbaty. 
W pokoju znajduje się duża, wygodna łazienka z oknem. Wyposażona w wannę z funkcją prysznica, toaletę oraz umywalkę z wygodnym blatem na odłożenie kosmetyków. 
Okna wychodzą na 4 strony świata, cudowny widok na Nosal i Gubałówkę.

2-Pokój dwuosobowy Standard

Pokój o powierzchni ok. 15 m2 po, na 2 osoby. Jasny, przytulny pokój wygodny dla pary. Wnętrze urządzone w ciekawy i nietuzinkowy sposób. Ściana na której wisi telewizor wytapicerowana została tradycyjnym, tkanym z naturalnej owczej skóry kobiercem. Zagłówek łóżka wytapicerowany został mięciutką najwyższej jakości skórką jagnięcia. Meble do pokoju zamówione były na wymiar zrobione w tradycyjnym góralskim stylu. Całości aranżacji dopełniają rzeźbione listwy przysufitowe. Dwa okna znajdujące się w pokoju wychodzą na północ.

3-Pokój dwuosobowy Standard

Pokój o powierzchni ok. 10 m2 po podłodze, na 2 osoby. Pokój jest naszym najmniejszym pokojem w obiekcie - idealny dla jednej osoby , bądź pary . Jasny, przytulny pokój wygodny dla pary. Wnętrze urządzone w ciekawy i nietuzinkowy sposób. Ściana na której wisi telewizor wytapicerowana została mięciutką najwyższej jakości skórką jagnięcia w kolorze jasnoróżowym. Wokół łózka wygodne półki na odłożenie rzeczy. Zagłówek łóżka wytapicerowany został mięciutką najwyższej jakości skórką jagnięcia. Meble do pokoju zamówione były na wymiar zrobione w tradycyjnym góralskim stylu. Dwa okna z ekspozycją północno – zachodnią. W apartamencie znajduje się łazienka z kabiną prysznicową, toaleta oraz umywalką z wygodnym blatem na odłożenie kosmetyków i dużym lustrem.    

4-Pokój trzyosobowy Standard

Pokój o powierzchni ok. 17 m2 po podłodze, na 3 osoby. 

Jasny, przytulny pokój wygodny dla rodziny. Wnętrze urządzone w ciekawy sposób. Zagłówek łóżka wytapicerowany został mięciutką najwyższej jakości skórką jagnięcia. W pokoju narzuta na łózko z naturalnej skóry. 
Meble do pokoju zamówione były na wymiar zrobione w tradycyjnym góralskim stylu. Charakteru wnętrza dopełniają oryginalne, stare drewniane płazy ozdobione tradycyjną metoda mszenia. Dwa okna znajdujące się w pokoju wychodzą na południowy zachód. Z pokoju dostępny jest 9 metrowy, słoneczny taras z widokiem na Nosal i ogród. Na tarasie znajduje się 2 wygodne fotele i stolik. Łazienka z oknem, kabiną prysznicową, toaletą oraz umywalką z wygodnym blatem na odłożenie kosmetyków i dużym lustrem.

Pokój o powierzchniok. 20 m2 dla 3 osób. Jasny, przytulny pokój z wnętrzem urządzonym w ciekawysposób. Zagłówek łóżka wytapicerowany został mięciutką najwyższej jakościskórką jagnięcia. W pokoju narzuta na łóżko z naturalnej skóry. Meble do pokojuzamówione były na wymiar zrobione w tradycyjnym góralskim stylu. Charakteru wnętrzadopełniają oryginalne, stare drewniane płazy ozdobione tradycyjną metodamszenia. Dwa okna znajdującesię w pokoju wychodzą na południowy wschód.Z pokojudostępny jest 9-mertowy, słoneczny taras z widokiem na góry i ogród. Na tarasieznajduje się 2 wygodne fotele i stolik. Łazienka zoknem, kabiną prysznicową, toaletą oraz umywalką z wygodnym blatem na odłożeniekosmetyków i dużym lustrem.

Pokój o powierzchni ok. 16 m2, na 3 osoby. Jasny, przytulny pokój wygodny dla rodziny. Wnętrze urządzone w góralskim stylu. W pokoju znajduje się pojedyncze łóżko oraz wygodna szafa ubraniowa. Charakteru wnętrza dopełniają oryginalne, stare drewniane płazy ozdobione tradycyjną metoda mszenia. Przytulne miejsce do spania z łóżkiem małżeńskim i telewizorem znajduje się za łazienką. Trzy okna znajdujące się w pokoju wychodzą na południowy wschód. Łazienka z kabiną prysznicową, toaletą oraz umywalką z wygodnym blatem na odłożenie kosmetyków i dużym lustrem.

7-Apartament rodzinny

Pokój o powierzchni ok. 20 m2, na 6 osób. Jasny, przytulny pokój będzie ekonomicznym rozwiązaniem dla większej rodziny lub grupy przyjaciół. Pokój mieści się w oddzielnym domku.Pokój ten można połączyć z pokojem nr 8 na dwie osoby (łóżko małżeńskie) i dodatkowo zyskać wygodna do przebywania przestrzeń. Pokój nr 8 jest z małym, prywatnym, ogródkiem oraz łazienką z kabiną prysznicową.

  • TV : płaski
  • Wi-Fi
  • Prysznic
  • Suszarka do włosów
  • Taras
  • Gry video
  • Powierzchnia : 20 m²
  • Liczba sypialni : 1

8-Pokój dwuosobowy

Pokój o powierzchni ok. 16 m2, na 2 osoby, mieści się w oddzielnym domku. Idealny dla pary na romantyczny pobyt. Dużym walorem pokoju jest kameralny, niewielki ogródek do wyłącznego korzystania przez gości. Meble i inne dodatki są w tradycyjnym góralskim stylu i zrobione były na indywidualne zamówienie. Charakteru wnętrza dopełni wytapicerowany zagłówek. Ciekawie urządzone wnętrze z dbałością o detale pewnością pozostawi niezapomniane wrażenie.Pokój ten można połączyć z pokojem nr 7 na sześć osób i dodatkowo zyskać wygodna do przebywania przestrzeń. Pokój ten będzie stanowił ekonomiczne rozwiązanie dla większej rodziny lub grupy przyjaciół.

9-Apartament Rodzinny z Tarasem

Apartament o powierzchni ok. 42 m2 po podłodze, na 6 osób. Mieści się w oddzielnym domku i zajmuje pierwsze piętro. Wejście do domku jest bezpośrednio z parkingu, śniadania serwowane są w budynku głównym. Jasny, przestronny ciekawie zaaranżowany apartament. Idealny dla rodziny, lub grupy przyjaciół. Salon stanowi wydzielone miejsce na wygodne ułożenie rzeczy oraz narożna sofa z funkcją spania dla 2 osób. W pokoju znajduje się telewizor i miejsce do przyrządzania kawy czy herbaty. Ściany zostały wyłożone przyjazną tapetą i drewnianym płazami. Całość rozświetla wyjątkowy kuty żyrandol, który stanowi ciekawy element dekoracyjny. Z pokoju dziennego prowadzą schody na antresolę gdzie znajduje się łóżko małżeńskie.   Z pokoju dziennego jest również wejście do sypialni z łóżkiem małżeńskim (z możliwością rozstawienia na dwa mniejsze łóżka) i szafą ubraniową. Z sypialni dostępna jest również toaleta.  Łazienka z kabiną prysznicową, z oknem, toaletą, umywalką i szafką na odłożenie kosmetyków. Meble do pokoju zamówione były na wymiar zrobione w tradycyjnym góralskim stylu.