1)    Pokój nr 1

- 6 osób

- 2 sypialnie – w sypialniach łóżka małżeńskie, lub pojedyncze (można rozstawiać lub łączyć)

- salon z telewizorem i rozkładaną sofą na dwie osoby

- przestronna, łazienka z oknem z wanną i funkcją prysznica.

- szafa

- miejsce do przyrządzania kawy herbaty

- bezpłatne wi-fi

Opis: Pokój znajduje się ostatniej kondygnację budynku. Klatka schodowa, prowadząca do pokoju jest integralną jego częścią. Wygodny i przestronny o powierzani ok. 52 m po podłodze, na 6 osób, spełni wymogi rodziny czy też grupy znajomych.

Pokój składa się z:

- 2 sypialnie, a każda z nich pomieści 2 osoby (łóżka można rozłączyć lub zestawiać razem)

- W pokoju dziennego, w którym jest rozkładana kanapa (miejsce do spania dla 2 osób), telewizor, szafa, miejsce do przyrządzania kawy czy herbaty.

- łazienka: duża, wygodna z oknem. Wyposażona w wannę z funkcją prysznica, toaletę oraz umywalkę z wygodnym blatem na odłożenie kosmetyków.

Okna wychodzą na wszystkie strony świata, z widokiem na Nosal i Gubałówkę.

 

I PIETRO

2)    Pokój nr 2

- 2 osoby

- łóżko podwójne - bez możliwości rozkładania

- telewizor,

- szafa ubraniowa z lustrem

- miejsce do przygotowania kawy herbaty

- łazienka z kabiną prysznicową

- bezpłatne wi-fi

Opis:

Miły, przytulny pokój wygodny dla pary, o powierzani ok. 15 m 2 po podłodze. Ciekawa aranżacja z pewnością długo pozostanie w pamięci. Ściana, na której wisi telewizor wytapicerowana została tradycyjnym, tkanym z naturalnej owczej skóry kobiercem. Meble do pokoju zostały zrobione w tradycyjny sposób, z typowymi dla Podhala rzeźbieniami. Całości wystroju dopełniają ciekawe listwy przysufitowe.

Dwa okna z ekspozycją na północ.

 

3)    Pokój nr 3

- 2 osoby

- łóżko podwójne – bez możliwości rozkładania

- telewizor,

- szafa z półkami,

- łazienka z kabiną prysznicową

- bezpłatne wi-fi

Opis:

Romantyczny pokój o powierzani ok. 11 m 2 po podłodze, na 2 osoby. Jasny, miły i komfortowy dla pary. Mnogość tkanin i sprawia poczucie ciepła. Naprzeciwko łózka wisi telewizor, tło ściany wytapicerowane zostało skóra w kolorze bladoróżowym. Wokół łózka niewielkie półki na odłożenie rzeczy. Idealny pokój, na krótkie pobyty.

Dwa okna z ekspozycją dobrze doświetlają pokój.

Łazienka z kabiną prysznicową, toaletą oraz umywalką z blatem na odłożenie kosmetyków i dużym lustrem.

 

4)    Pokój nr 4

- 3 osoby

- łóżko podwójne lub dwa pojedyncze.

- fotel rozkładany dla dziecka (długość 180 cm)

- telewizor,

- szafa, szafka, toaletka

- miejsce do przygotowania kawy czy herbaty

- łazienka z kabiną prysznicową

- słoneczny taras z fotelami

- bezpłatne wi-fi

Opis:

Przytulny, jasny pokój wygodny dla rodziny. Pokój o powierzani ok. 17 m2 po podłodze, na 3 osoby. Połączenie drewna i innych tradycyjnych materiałów będzie miłym akcentem wypoczynku. Ciekawe, miłe wnętrze zapewni gościom komfort. Meble i inne dodatki są w tradycyjnym góralskim stylu, zrobione były na indywidualne zamówienie. Charakteru wnętrza dopełniają drewniane płazy na ścianach.

Z pokoju wyjście na słoneczny taras z widokiem na Nosal i ogród. Na tarasie znajdują się 2 wygodne fotele i stolik.

Łazienka z oknem, kabiną prysznicową, toaletą oraz umywalką z wygodnym blatem na odłożenie kosmetyków i dużym lustrem.

 

5)    Pokój nr 5

- 3 osoby

- przedpokój z szafą ubraniową

- łózko małżeńskie, z możliwością rozstawienia na dwa pojedyncze.

- fotel rozkładany dla dziecka (długość 180 cm)

- telewizor

- szafka z miejscem do przyrządzania kawy herbaty

- łazienka z kabiną prysznicową

- słoneczny taras z fotelami

- bezpłatne wi-fi

 

Opis:

Piękny pokój o powierzani ok. 20 m2 przestronny, przytulny, wygodny dla rodziny, na 3 osoby. Połączenie drewna i innych tradycyjnych materiałów będzie miłym akcentem wypoczynku. Ciekawie urządzone wnętrze umili naszym gościom pobyt. Meble i inne dodatki są w tradycyjnym góralskim stylu i zrobione były na indywidualne zamówienie. Charakteru wnętrza dopełniają drewniane płazy na ścianach.

Z pokoju dostępny jest słoneczny taras z widokiem na Nosal i ogród. Na tarasie znajduje się 2 wygodne fotele i stolik.

Łazienka z oknem, kabiną prysznicową, toaletą oraz umywalką z wygodnym blatem na odłożenie kosmetyków i dużym lustrem.

 

 

PARTER

6)    Pokój nr 6

- 4 osoby

- pokój z rozkładana kanapą na 2 osoby

- szafa

- wygodne, podwójne łóżko i telewizor znajdują się w wydzielonym kąciku.

- łazienka z kabiną prysznicową

- bezpłatne wi-fi

 

Opis:

Pokój o powierzchni ok. 16 m2, na 4 osoby. Jasny, przytulny pokój wygodny dla rodziny. Pokój składa się z części dziennej, w której znajduje się rozkładana kanapa na dwie osoby, oraz z kącika, w którym ustawione zostało komfortowe, podwójne łóżko i telewizor. Wnętrze urządzone w tradycyjnym góralskim stylu.

Charakterystycznym elementem wystroju są stare drewniane płazy.

Trzy okna znajdujące się w pokoju wychodzą na południowy wschód.

Łazienka z kabiną prysznicową, toaletą oraz umywalką z wygodnym blatem na odłożenie kosmetyków i dużym lustrem.

 

DOMEK

7)    Pokój nr 7

- 6 osób (8 osób dodatkowa opcja – nie wliczona w cenę pokoju)

- pokój z rozkładana kanapą na 2 osoby

- 2 pojedyncze łóżka piętrowe

-  łóżko podwójne - bez możliwości rozkładania

- szafa

- telewizor 

- łazienka z kabiną prysznicową

- bezpłatne wi-fi

- pokój ten mieści się w oddzielnym domku

Opis:

Pokój o powierzchni ok. 20 m2, na 6 osób. Jasny, przytulny pokój będzie ekonomicznym rozwiązaniem dla większej rodziny lub grupy przyjaciół. Pokój mieści się w oddzielnym domku.

W pokoju jest kanapa rozkładana na 2 osoby, łóżko małżeńskie i dwa pojedyncze łóżka piętrowe, telewizor, blat z miejscem na zaparzenie kawy czy herbaty. Wygodna szafa i liczne haczyki pozwolą utrzymać pokój w porządku.

Pokój ten można połączyć z pokojem nr 8 na dwie osoby (łóżko małżeńskie) i dodatkowo zyskać wygodna do przebywania przestrzeń. Pokój nr 8 jest z małym, prywatnym, ogródkiem oraz łazienką z kabiną prysznicową.

 

8)    Pokój nr 7 

- 2 osóby (8 osób dodatkowa opcja – nie wliczona w cenę pokoju)

-  łóżko podwójne

- szafa

- telewizor 

- blat

- łazienka z kabiną prysznicową

- bezpłatne wi-fi

- pokój ten mieści się w oddzielnym domku

Opis

Pokój o powierzchni ok. 16 m2, na 2 osoby, mieści się w oddzielnym domku. Idealny dla pary na romantyczny pobyt. Dużym walorem pokoju jest kameralny, niewielki ogródek do wyłącznego korzystania przez gości. Meble i inne dodatki są w tradycyjnym góralskim stylu i zrobione były na indywidualne zamówienie. Charakteru wnętrza dopełni wytapicerowany zagłówek. Ciekawie urządzone wnętrze z dbałością o detale pewnością pozostawi niezapomniane wrażenie.

Pokój ten można połączyć z pokojem nr 7 na sześć osób i dodatkowo zyskać wygodna do przebywania przestrzeń. Pokój ten będzie stanowił ekonomiczne rozwiązanie dla większej rodziny lub grupy przyjaciół.

 

 

9)    Pokój nr 3

- 6 osób

- przestronny pokój dzienny: z sofą rozkładaną, telewizorem, szafa z półkami na ubrania i miejscem do przygotowania kawy herbaty,

- Antresola: łóżko małżeńskie

- Sypialnia: łózko małżeńskie, z możliwością rozstawienia na dwa pojedyncze, szafa wejście do wydzielonego wc

- łazienka z kabiną prysznicową

- bezpłatne wi-fi

 

Opis:

Pokój, o powierzchni ok. 42 m2 po podłodze, mieści się w oddzielnym domku i zajmuje pierwsze piętro. Śniadania serwowane są w budynku głównym.

Duży, jasny i ciekawie zaaranżowany pokój, przeznaczony na pobyt rodziny lub grupy przyjaciół.

W salonie mieści się wygodna, narożną sofa z funkcją spania dla 2 osób, telewizor, miejsce na zaparzenie kawy czy herbaty. W części tej otwartej przestrzeni wydzielono wygodne miejsce na garderobę, która pomieści bagaże licznej grupy.

Ściany zostały wyłożone przyjazną tapetą i drewnianym płazami. Całość aranżacji podkreśla wyjątkowy żyrandol, który stanowi ciekawy element dekoracyjny.

Z pokoju dziennego prowadzą schody na antresolę, gdzie znajduje się łóżko małżeńskie. 

Druga sypialnia z oddzielnym wc, jest również dostępna z salonu. W sypialni tej istnieje możliwość rozstawienia łózek na 2 pojedyncze.

Łazienka z kabiną prysznicową, z oknem, toaletą, umywalką i szafką na odłożenie kosmetyków.

1-Apartament z widokiem na góry

Rodzinny duży pokój o powierzchni ok. 52 m2 na 6 osób, wygodny zarówno dla rodziny jak i dla grupy znajomych. Pokój mieści się na ostatniej kondygnacji budynku. Klatka schodowa jest integralną częścią pokoju. Składa się z dwóch romantycznych sypialni umieszczonych w szczytach budynku. 

Każda z sypialni pomieści 2 osoby. Łóżka można rozłączyć lub zestawiać razem. W pokoju dziennym jest rozkładana kanapa (miejsce do spania dla 2 osób), telewizor, szafa, miejsce do przyrządzania kawy czy herbaty. 
W pokoju znajduje się duża, wygodna łazienka z oknem. Wyposażona w wannę z funkcją prysznica, toaletę oraz umywalkę z wygodnym blatem na odłożenie kosmetyków. 
Okna wychodzą na 4 strony świata, cudowny widok na Nosal i Gubałówkę.

2-Pokój dwuosobowy Standard

Pokój o powierzchni ok. 15 m2 po, na 2 osoby. Jasny, przytulny pokój wygodny dla pary. Wnętrze urządzone w ciekawy i nietuzinkowy sposób. Ściana na której wisi telewizor wytapicerowana została tradycyjnym, tkanym z naturalnej owczej skóry kobiercem. Zagłówek łóżka wytapicerowany został mięciutką najwyższej jakości skórką jagnięcia. Meble do pokoju zamówione były na wymiar zrobione w tradycyjnym góralskim stylu. Całości aranżacji dopełniają rzeźbione listwy przysufitowe. Dwa okna znajdujące się w pokoju wychodzą na północ.

3-Pokój dwuosobowy Standard

Pokój o powierzchni ok. 10 m2 po podłodze, na 2 osoby. Pokój jest naszym najmniejszym pokojem w obiekcie - idealny dla jednej osoby , bądź pary . Jasny, przytulny pokój wygodny dla pary. Wnętrze urządzone w ciekawy i nietuzinkowy sposób. Ściana na której wisi telewizor wytapicerowana została mięciutką najwyższej jakości skórką jagnięcia w kolorze jasnoróżowym. Wokół łózka wygodne półki na odłożenie rzeczy. Zagłówek łóżka wytapicerowany został mięciutką najwyższej jakości skórką jagnięcia. Meble do pokoju zamówione były na wymiar zrobione w tradycyjnym góralskim stylu. Dwa okna z ekspozycją północno – zachodnią. W apartamencie znajduje się łazienka z kabiną prysznicową, toaleta oraz umywalką z wygodnym blatem na odłożenie kosmetyków i dużym lustrem.    

4-Pokój trzyosobowy Standard

Pokój o powierzchni ok. 17 m2 po podłodze, na 3 osoby. 

Jasny, przytulny pokój wygodny dla rodziny. Wnętrze urządzone w ciekawy sposób. Zagłówek łóżka wytapicerowany został mięciutką najwyższej jakości skórką jagnięcia. W pokoju narzuta na łózko z naturalnej skóry. 
Meble do pokoju zamówione były na wymiar zrobione w tradycyjnym góralskim stylu. Charakteru wnętrza dopełniają oryginalne, stare drewniane płazy ozdobione tradycyjną metoda mszenia. Dwa okna znajdujące się w pokoju wychodzą na południowy zachód. Z pokoju dostępny jest 9 metrowy, słoneczny taras z widokiem na Nosal i ogród. Na tarasie znajduje się 2 wygodne fotele i stolik. Łazienka z oknem, kabiną prysznicową, toaletą oraz umywalką z wygodnym blatem na odłożenie kosmetyków i dużym lustrem.

Pokój o powierzchniok. 20 m2 dla 3 osób. Jasny, przytulny pokój z wnętrzem urządzonym w ciekawysposób. Zagłówek łóżka wytapicerowany został mięciutką najwyższej jakościskórką jagnięcia. W pokoju narzuta na łóżko z naturalnej skóry. Meble do pokojuzamówione były na wymiar zrobione w tradycyjnym góralskim stylu. Charakteru wnętrzadopełniają oryginalne, stare drewniane płazy ozdobione tradycyjną metodamszenia. Dwa okna znajdującesię w pokoju wychodzą na południowy wschód.Z pokojudostępny jest 9-mertowy, słoneczny taras z widokiem na góry i ogród. Na tarasieznajduje się 2 wygodne fotele i stolik. Łazienka zoknem, kabiną prysznicową, toaletą oraz umywalką z wygodnym blatem na odłożeniekosmetyków i dużym lustrem.

Pokój o powierzchni ok. 16 m2, na 3 osoby. Jasny, przytulny pokój wygodny dla rodziny. Wnętrze urządzone w góralskim stylu. W pokoju znajduje się pojedyncze łóżko oraz wygodna szafa ubraniowa. Charakteru wnętrza dopełniają oryginalne, stare drewniane płazy ozdobione tradycyjną metoda mszenia. Przytulne miejsce do spania z łóżkiem małżeńskim i telewizorem znajduje się za łazienką. Trzy okna znajdujące się w pokoju wychodzą na południowy wschód. Łazienka z kabiną prysznicową, toaletą oraz umywalką z wygodnym blatem na odłożenie kosmetyków i dużym lustrem.

7-Apartament rodzinny

Pokój o powierzchni ok. 20 m2, na 6 osób. Jasny, przytulny pokój będzie ekonomicznym rozwiązaniem dla większej rodziny lub grupy przyjaciół. Pokój mieści się w oddzielnym domku.Pokój ten można połączyć z pokojem nr 8 na dwie osoby (łóżko małżeńskie) i dodatkowo zyskać wygodna do przebywania przestrzeń. Pokój nr 8 jest z małym, prywatnym, ogródkiem oraz łazienką z kabiną prysznicową.

  • TV : flat screen
  • Wireless internet
  • Shower
  • Hair dryer
  • Terrace
  • Video games
  • Size of the room : 20 m²
  • Number of bedrooms : 1

8-Pokój dwuosobowy

Pokój o powierzchni ok. 16 m2, na 2 osoby, mieści się w oddzielnym domku. Idealny dla pary na romantyczny pobyt. Dużym walorem pokoju jest kameralny, niewielki ogródek do wyłącznego korzystania przez gości. Meble i inne dodatki są w tradycyjnym góralskim stylu i zrobione były na indywidualne zamówienie. Charakteru wnętrza dopełni wytapicerowany zagłówek. Ciekawie urządzone wnętrze z dbałością o detale pewnością pozostawi niezapomniane wrażenie.Pokój ten można połączyć z pokojem nr 7 na sześć osób i dodatkowo zyskać wygodna do przebywania przestrzeń. Pokój ten będzie stanowił ekonomiczne rozwiązanie dla większej rodziny lub grupy przyjaciół.

9-Apartament Rodzinny z Tarasem

Apartament o powierzchni ok. 42 m2 po podłodze, na 6 osób. Mieści się w oddzielnym domku i zajmuje pierwsze piętro. Wejście do domku jest bezpośrednio z parkingu, śniadania serwowane są w budynku głównym. Jasny, przestronny ciekawie zaaranżowany apartament. Idealny dla rodziny, lub grupy przyjaciół. Salon stanowi wydzielone miejsce na wygodne ułożenie rzeczy oraz narożna sofa z funkcją spania dla 2 osób. W pokoju znajduje się telewizor i miejsce do przyrządzania kawy czy herbaty. Ściany zostały wyłożone przyjazną tapetą i drewnianym płazami. Całość rozświetla wyjątkowy kuty żyrandol, który stanowi ciekawy element dekoracyjny. Z pokoju dziennego prowadzą schody na antresolę gdzie znajduje się łóżko małżeńskie.   Z pokoju dziennego jest również wejście do sypialni z łóżkiem małżeńskim (z możliwością rozstawienia na dwa mniejsze łóżka) i szafą ubraniową. Z sypialni dostępna jest również toaleta.  Łazienka z kabiną prysznicową, z oknem, toaletą, umywalką i szafką na odłożenie kosmetyków. Meble do pokoju zamówione były na wymiar zrobione w tradycyjnym góralskim stylu.